• Apsveikums
  • Apsveikums
  • Apsveikums
  • Apsveikums
  • Apsveikums
  • Apsveikums
  • Apsveikums
  • Apsveikums
Dizainu veidi :

Lieldienas

Olu krāsošanai Lieldienās ir rituāla nozīme, ko senie latvieši saistīja ar pavasara svētkiem. Mūsdienās olu krāsošanai tiek izmantotas dažādas metodes.


4.95 EUR

Tulpes

Tulpe ir trešā populārākā puķe pasaulē (aiz rozes un krizantēmas). Tulpes tiek audzētas jau vairāk kā 500 gadu. Pasaulē ir vairāk kā 3000 tulpju veidu. Mūsdienās visvairāk tās tiek audzētas tieši Nīderlandē.


4.95 EUR

Ziedu pušķis kannā.

Ārkārtīgi romantisks, sievišķīgs ziedu pušķis, kas rosinās mīļuma sajūtu ikvienam saņēmējam. Ziedu smarža gandrīz sajūtama un ziedlapas ar pirkstiem aizsniedzamas...


4.95 EUR

Vislabākajai!

Sveiciens vilabākajai! Komentārā ieraksti vēlamo vārdu, kurš būs dizaina priekšpusē. Piemēram: Vislabākajai Annai, Vislābākajai māsai, Vislabākajai sievai u.c.


4.95 EUR

Romantiskais suns

JAUNUMS! Superīgs un mīļš pārsteigums Valentīndienā un ikdienā! Pārsteidz savus mīļos ar gardu saldumu un romantisku sunīti. :)


4.95 EUR

Vislabākajam!

Sveiciens vislabākajam! Komentārā ieraksti vēlamo vārdu, kurš būs dizaina priekšpusē. Piemēram: Vislabākajam Mārtiņam, Vislabākajam brālim, Vislabākajam vīram u.c.


4.95 EUR

Enģelis

Enģelis ir dvēseliska saprātīga bezdzimuma būtne, kas vēsta augstāko spēku piepildījumu.


4.95 EUR

Mīlestība. Sirdis dabā.

Virmojošs gaiss, sirsnīgi mīlestības apliecinājumi un viss ziedos - tāds ir Šoko Pasta mīlestības makets, kas izvilinās smaidu no ikviena saņēmēja.


4.95 EUR

Zefīra sniegavīrs

Rotaļīgs un garšīgs sveiciens Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!


4.95 EUR

Apsveicu- krieviski

Rozes ir vienas no pasaulē populārākajām puķēm, ko dāvina cilvēkiem dažādos dzīves gadījumos. Tā vairākās pasaules valstīs ir viens no skaistuma un mīlestības simboliem. Rozi mēdz dēvēt par visu ziedu karalieni.


4.95 EUR

Cēsis

Cēsīs un tās apkārtnē ir patiešām ievērojams apskates objektu skaits. Viens no populārākajiem- viduslaiku pils. Cēsu pilsdrupas ir iespaidīgākais un līdz mūsdienām vislabāk saglabājies pilsdrupu ansamblis Latvijā.


4.95 EUR

Sirdis

Sirds - pasaulē populārākais un pazīstamākais mīlestības simbols. Senos laikos šis simbols tika pielietots mīlas buramvārdos. To lietoja arī burvestībās, kuru nolūks bija stiprināt kādas attiecības.


4.95 EUR

Daudz laimes! Dzeltens ziedu pušķis

Košs ziedu pušķis, kas rosinās sajūsmu ikvienam jubilāram!


4.95 EUR

Vecrīgas panorāma.

Vecrīga ir valsts aizsargājamā zona un pilsētbūvniecības piemineklis. Tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pateicoties Vecrīgas panorāmai un siluetam, Rīga ieguvusi Eiropas Mantojuma zīmi.


4.95 EUR

Paldies! Maigās rozes

Maigās rozes ir lielisks veids kā pateikties un iepriecināt saņēmēju.


4.95 EUR

Jelgava. Tornis. Muzejs.

Latvijas daba un apskates objekti ir mūsu prieks un lepnums. Tūristu galamērķi Jelgavā: Sv. Trīsvienības baznīcas tornis, Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs.


4.95 EUR

Puķu lācītis

Mīļš un jauks puķu Lācītis


4.95 EUR

Jēkabpils

Jēkabpils ir pilsēta, kas izveidojusies Daugavas abos krastos. Jēkabpils pilsēta vietējo ļaužu atmiņā vēl aizvien ir divu pilsētu- Krustpils un Jēkabpils kopums.


4.95 EUR

Tukums

Tukums – tā ir pilsēta ar senatnes elpu un skaļu mūsdienīgo dzīves ritumu. Populārais pilsētas sauklis "Uz Tukumu pēc smukuma" attēlots arī uz ŠOKO PASTA!


4.95 EUR

Valmiera. Gaujas tilts

Jaunais Gaujas tilts ir viens no būtiskākajiem transporta infrastruktūras objektiem Valmierā- tas savieno divas funkcionāli vienlīdzīgas pilsētas daļas, kuras atdala Gauja.


4.95 EUR

Jelgava. Skulptūras.Tornis.Pils.Zirgi.

Latvijas daba un apskates objekti ir mūsu prieks un lepnums. Tūristu galamērķi Jelgavā: Smilšu skulptūras, Sv. Trīsvienības baznīcas tornis, Jelgavas pils, Lielupes palienas pļavas ar savvaļas zirgiem


4.95 EUR

Krāšņie rotājumi

Krāšņi Ziemassvētku egles bumbuļi, sniegotos zaros


4.95 EUR

Jelgava. Retro.

Senākais Jelgavas nosaukums ir Mītava. Tas ir latviskas izcelsmes vārds, kas apzīmē mīšanas jeb maiņas vietu. No 17. gadsimta latviešu valodā pilsētas nosaukums ir "Jelgava".


4.95 EUR

Rīga. Panorāma.

Galvaspilsēta Rīga atrodas Latvijas lielākās upes Daugavas grīvā. Rīgai ir sena vēsture, un tā lepojas ar bagātu kultūras mantojumu.


4.95 EUR

Talsi

Talsi ir Ziemeļkurzemes pilsēta uz deviņiem pakalniem. Pilsētas simbols ir "Talsu saulīte".


4.95 EUR

Baltijas jūra

Kopš sendienām Baltijas jūra ir nozīmīgs faktors Latvijas vēstures un kultūras attīstībā. Liedaga baltās smiltis un zvejnieku laiva ir vien daži no raksturīgākajiem Baltijas jūras elementiem.


4.95 EUR

Rīga. Melngalvju nams.

Vecrīgas vizītkarte - Melngalvju nams, celts 14. gs. kā sanāksmju un dzīru vieta, bet 17 gs. kļuvis par tirgotāju brālības – Melngalvju biedrības- mītnes vietu.


4.95 EUR

Jūrmala

Jūrmala ir Latvijas lielākā kūrortpilsēta, kuru iecienījuši arī tūristi. Jūrmalas 33 km garo liedagu veido smalkas, baltas kvarca smiltis un vairākās vietās plīvo Zilais karogs.


4.95 EUR

Rundāles pils

Rundāles pils ir nozīmīgākā baroka stila pils Latvijā, kā arī ir ievērojams tūrisma objekts. Rundāles pilij ir divi stāvi, kuros ir 138 telpas un ir izkārtota trijos korpusos, starp kuriem atrodas iekšpagalms.


4.95 EUR

Rīga. Rātslaukums.

Rātslaukums izveidojās no tirgus laukuma un līdz pat 19.gadsimtam bija Rīgas saimnieciskais un administratīvais centrs. Mūsdienu Rīgā Rātslaukums ir neiztrūkstošs Rīgas tūristu galamērķis.


4.95 EUR

Valka

Valka ir pilsēta Latvijā, Ziemeļvidzemē un ir Valkas novada administratīvais centrs. Ziemeļos Valka robežojas ar Igaunijas republiku un savu dvīņu pilsētu Valgu.


4.95 EUR

Cēsis. Kolāža.

Cēsis - pilsēta, kur apvienojas vēsturiskas celtnes un mūsdienu arhitektūras pērles.


4.95 EUR

Valmiera. Mūzikas skola.

Valmieras Mūzikas skolas ikdiena savijas ar mākslinieciski spilgtām radošām aktivitātēm – Starptautiskais Ziemas mūzikas festivāls vienkopus pulcē profesionālus mūziķus, skolas audzēkņus, absolventus


4.95 EUR

Liepāja

Liepāja ir viena no svarīgākajām Latvijas ostas pilsētām. Tā ir pilsēta ar bagātām kultūras un radošuma tradīcijām un daudzās jomās devusi spožus, savdabīgus, daudzveidīgus talantus Latvijas radošuma attīstībai.


4.95 EUR

Svecītes

Skaists un krāsains pārsteigums dažādās svētku reizēs- vārda dienās, dzimšanas dienās un citos svētkos!


4.95 EUR

Latvija. Rīga, Rundāle, Turaida, Baltijas jūra.

Latvijas daba un apskates objekti ir mūsu prieks un lepnums. Neiztrūkstoši ārzemju un latviešu tūristu galamērķi.


4.95 EUR

Latvija.Tautas dejas, raksti, vainags, maize.

Latvijas kultūra un simboli ir mūsu nacionālā bagātība. Tās ir vērtības, kas vieno latviešus un pārsteidz tūristus.


4.95 EUR

Ziemassvētku zvaigznītes

Gaišs sveiciens Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!


4.95 EUR

Ziemeļbrieži

Pateicoties mītam par Ziemassvētku vecīša lidojošajiem ziemeļbriežiem, tos labi pazīst visā pasaulē, kur svin Ziemassvētkus.


4.95 EUR

Ziemassvētku svece

Svece ir viens no Ziemassvētku simboliem. To dedzināšana simbolizē miera sajūtas radīšanu. Krāsainas sveces ir lieliska krāsu terapija - tās izdala krāsu enerģiju.


4.95 EUR

Slidotāji

Kā romantisks piedzīvojums :)


4.95 EUR

Jelgava. Tilts.

Jelgavas jauno, Baltijā unikālo gājēju tiltu pār Driksu sauc par Mītavas tiltu. Tilts atklāts 2012.gadā.


4.95 EUR

Apsveicu! Šokolādes kūka

Kārdinoša kūka īpašiem dzīves gadījumiem- novērtēs ikviens saldumu mīlis!


4.95 EUR

Kuldīga

Kuldīgu mēdz dēvēt par "Kurzemes galvaspilsētu" vai "Kurzemes sirdi". Kuldīgas tilts pār Ventas rumbu ir trešais garākais ķieģeļu tilts Eiropā un otrs vecākais ķieģeļu velvju tilts Latvijā.


4.95 EUR

Zaļa egle

Tiek uzskatīts, ka tieši Latvijā, Rīgā pirmo reizi dzima Ziemassvētku egles rotāšanas tradīcija, līdz ar to 2010. gadā Latvija svinēja Ziemassvētku egles dekorēšanas 500 gadadienu.


4.95 EUR

Vecrīga vakarā

Pasakains skats uz vakara gaismā apspīdēto Vecrīgu. Izbaudi Rīgas vakaru skaistumu!


4.95 EUR

Personalizēts sveiciens 1. septembrī!

Ieraksti komentāros apsveicamā vārdu (max. 11 rakstu zīmes) un mēs jums sagatavosim īpašo Šoko Pastu 1.septembrī, kā arī nosūtīsim adresātam.


4.95 EUR

Latvija. Pilsētas.

Latvija un tās pilsētas ir mūsu prieks un lepnums! Latvijā šobrīd ir 76 pilsētas, lielākās no tām ir: Galvaspilsēta Rīga, Daugavpils, Liepāja un Jelgava.


4.95 EUR

personalizēts sveiciens Tēvu dienai!

Lai iepriecinātu Tēti ir radīts jauns Šoko Pasta dizains. Ieraksti komentāros apsveicamā vārdu (max. 11 rakstu zīmes) un mēs jums sagatavosim Šoko Pastu ar Tēta vārdu un nosūtīsim adresātam.


4.95 EUR

Mēs elpojam, dzīvojam. Tātad esam. Iespējams Šoko pasts ir labākā dāvana pasaulē!

Esam viena epasta attālumā:

Ja vēlies uzzināt jaunumus par mūsu produkciju un akcijām, pieraksties jaunumiem.